Ana Sayfa » Haber Turu » Arçelik’ten İndüksiyonlu ve Vitroseramik Ocaklarda Ücretsiz Hizmet Başladı

Arçelik’ten İndüksiyonlu ve Vitroseramik Ocaklarda Ücretsiz Hizmet Başladı

Arçelik’ten İndüksiyonlu ve Vitroseramik Ocaklarda Ücretsiz Hizmet Başladı
Puan ver


Arçelik, indüksiyonlu ve elektrikli ocaklarda pazarda ilk kez kapsamlı ücretsiz keşif hizmeti uygulaması başlattı. 

Ankastre cihazlarda en çok tercih edilen ve en çok sevilen marka olan Arçelik, bir ilke daha imza attı, indüksiyonlu ve vitroseramik ocaklarda yerinde ücretsiz keşif hizmeti vermeye başladı. Ücretsiz keşif hizmeti, ocak montajının yapılacağı mutfak tezgahı ile ilgili bilgilendirme, ocağın bağlanacağı tesisat ile ilgili gerekler, keşif yeri ve diğer pişirme kapları ile ilgili bilgilendirme konularını içeriyor.

Mutfaklara şıklık getirmesi, güvenli olması, enerji ve zamandan tasarruf sağlaması sebebiyle elektrikli ocak kullanımı gittikçe yaygınlaşıyor. Özellikle yeni konutlarda gazlı ocak yerine elektrikli ocakların tercih edilmesi ve alt yapının da elektrikli ocaklara uygun yapılması nedeniyle artan talebi göz önünde bulunduran Arçelik pazarda ilk olarak ücretsiz keşif hizmeti sunuyor.

13 Haziran 2013 tarihinde başlayan uygulama ile tüketicilere indüksiyonlu veya vitroseramik ocak (Hotplate Ocaklar hariç) satın alma kararı vermeden önce 3 farklı kategoride keşif hizmet veriliyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyen tüketiciler yetkili servisler veya 444 0 888 numaralı çağrı merkezinden randevu talep edebiliyor.

Uzman servis, talepte bulunan tüketicinin evini ziyaret ederek, satın almak istediği indüksiyonlu veya vitroseramik ocaklar için montajı yapılacak dairenin elektrik alt yapısının uygun olup olmadığını kontrol ediyor. Ekip ayrıca montajı yapılacak olan tezgahın uygunluğuna bakıp gerekli kontrol ve analizlerden sonra tüketiciyi bilgilendiriyor.

 

 

OKU ➤  Testi Kebabı

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz