Ana Sayfa » Haber Turu » Aradığın döner lezzeti bu durakta: Döner Stop, Mecidiyeköy’de

Aradığın döner lezzeti bu durakta: Döner Stop, Mecidiyeköy’de


Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, Kavacık’ın ardından şimdi de Mecidiyeköy’de…

Döner sever,  aradığı lezzeti en yeni haliyle bu durakta buluyor. Dönere eşlik eden farklı soslarıyla tutucu damaklara meydan okuyan Döner Stop, daha ilk tanışmada “Daha önce neredeydin” dedirtecek. Döner Stop’un ritminde durmak yok; yakında her yerde olacaklar.

Döner lezzetini geleneksel sınırından çıkaran Döner Stop, Kavacık’ın ardından ikinci restoranını Mecidiyeköy’de açtı. Döner severin aradığı lezzet en yeni haliyle artık bu durakta! Tutucu damaklara meydan okuyan sosları, insana enerji aşılayan canlılığıyla Döner Stop, daha ilk tanışmada “Daha önce neredeydin” dedirtiyor. Üzülmeye gerek yok. Ne de olsa, “Bu döneri yersin ve döner yine gelirsin!”.

Dört özel sos, ciabatta ekmeği, gerçek döner

Dönerstop’ta dönere 4 farklı sos eşlik ediyor. Stop Klasik’in yanı sıra, Cheese Klasik, Cafe de Paris, Cheddar Mantarlı ve Jalapeno Biberli sandviç ve dürümler keşfedilmeyi bekliyor. Bu lezzetlere uygun ekmek ise, restoranda taze taze pişirilen zeytinyağlı özel ciabatta’lar.

Konu patatese gelince, cheddar’lı ve chilli soslu patates kızartması ile yine alışkanlıklar değişiyor. Kapanış ise profiterol ya da çilekli
cup’la yapılıyor.

“Yakında her yerde olacağız”

Döner Stop’un enerjisi insanı daha içeri girmeden yakalıyor. Gerçek döner lezzeti burada hayatın ritmine karışıyor. Bu ritimde durmak yok:  Döner Stop, “Yakında kafanı çevirdiğin her yerde karşında olacağız” diyor.

OKU ➤  Keyifli anlarınızı Muffinlerle tatlandırın

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir