Ana Sayfa » Haber Turu » Ar Yıldız İle Kahvaltı Sofraları Çiçek Açtı

Ar Yıldız İle Kahvaltı Sofraları Çiçek Açtı

Ar Yıldız İle Kahvaltı Sofraları Çiçek Açtı
Puan ver

atalarAr Yıldız, kullanıcılarına sunduğu yeni porselen takımlarıyla, sofralara renk, hayata tarz katıyor. Ar Yıldız’ın Prestige Bone Porselen Servis Takımı, canlı renkleri ve zarif desenleriyle, çiçek bahçelerini kahvaltı sofralarına taşıyor. 6 kişilik takım, 43 parçadan oluşuyor.

Ar Yıldız’ın birbirinden göz alıcı çiçek desenleri ile bezeli yeni Prestige Bone Porselen Servis Takımı’nda, kahvaltı sofrasını zenginleştiren tüm ürünler şık bir bütünlük içinde yer alıyor. Ar Yıldız Prestige Bone Servis Takımı’nda, 6’şar adet servis ve pasta tabağının yanı sıra, 6’şar adet de reçellik ve yumurtalık bulunuyor. Takımdaki, kapaklı porselen demlik, 6’şar adet çay fincanı, fincan tabağı ve bir adet şekerlik ile zarif bir uyum içinde, çay servisine estetik bir görünüm kazandırıyor. Aynı desendeki porselen biberlik, tuzluk ve peçetelik de takımı tamamlıyor.

OKU ➤  Arzum Çift Hazneli Doğrayıcı ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Tavsiye

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı Peynir

Ev Yapımı PeynirPuan ver Ev Yapımı Peynir (4 Parça Peynir İçin) Malzemeler: 1 litre günlük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz