Ana Sayfa » Haber Turu » Anadolu’nun Güzellikleri Emsan Seramik Tencere Setinde

Anadolu’nun Güzellikleri Emsan Seramik Tencere Setinde


Kadınların yıllardır vazgeçemediği marka Emsan, mutfaklarınıza yepyeni bir ürün kazandırıyor. ‘Emsan Anadolu Serisi’ seramik tencere seti, sizi hem Türkiye’nin eşsiz diyarlarına götürüyor hem de yemekler sağlıkla ve lezzetle pişiyor.

Geçmişten bugüne Emsan, Anadolu’nun her köşesinde ve her bir mutfakta kadınların vazgeçilmezi oldu. Emsan’ın 40. yıl şerefine Anadolu’nun güzelliklerinin yansıtıldığı seramik tencere seti; dayanıklı seramik kaplaması, kırmızı, beyaz ve siyah renk alternatifleriyle uzun yıllar mutfaklarınızdaki yerini almaya hazırlanıyor. Ürünlerin iç yüzeyindeki özel seramik kaplama, yemek yaparken kadınların sıklıkla karşılaştığı çizilmelere de son veriyor.

ALÜMİNYUM GÖVDESİ VE SERAMİK KAPLAMASIYLA ENERJİ TASARRUFU SAĞLIYOR

Anadolu’nun farklı bölgelerinin yer aldığı seramik tencere setiyle lezzetli ve sağlıklı yemekler hazırlanıyor. Bir adet derin tencere, bir
adet karnıyarık tenceresi ve bir adet tavadan oluşan Emsan Anadolu serisi tencere setiyle yemek yapmak keyfe dönüşüyor. Isı yayılımını daha çabuk gerçekleştiren alüminyum gövdesi ile yemekler kısa sürede pişerken enerji tasarrufu da sağlanıyor.

OKU ➤  Güneş çarpmasına karşı en az iki litre su!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir