Ana Sayfa » Haber Turu » Anadolu Motifleri Emsan Cam Servis Takımında

Anadolu Motifleri Emsan Cam Servis Takımında


40 yıldır mutfakların vazgeçilmez markası Emsan, Anadolu’nun güzelliklerini mutfaklarınıza taşıyor. Emsan, ‘Emsan Anadolu’ serisi cam servis takımıyla sofralarında farklılıklara yer vermeyi sevenlerin tercihi.

Geçmişten günümüze mutfak ve sofralarımızda yer alan Emsan, 40. yılına özel olarak Anadolu’nun dört bir köşesini çeşitli ürünlerine yansıtıyor. Bu ürünlerinden cam servis takımları,yine aynı konsepte oluşturulan yemek takımlarına uyumlu olacak şekilde geliştirildi. Özenli tasarımlarıyla Emsan, Anadolu motiflerinden oluşan cam servis takımıyla nostalji ve tarihi sevenlere farklı bir ürün seçeneği sunuyor.

Camın zarafetinin usta işçilikle birleştiği Emsan Anadolu cam servis takımı, sofralarda yemek takımları ile birlikte nostaljik bir hava oluşturuyor. Anadolu’nun eşsiz motiflerini içeren güzelliklerden esinlenerek tasarlanan cam servis takımları; sürahi, su ve meşrubat bardaklarıyla hem günlük kullanımlarınızda hem de özel davetlerinizde sofralarınızda yerini alacak.

Anadolu’nun simgesi haline gelmiş motifleri, kırmızı, beyaz ve siyah desen ve renk seçenekleriyle 13 parçadan oluşan cam servis takımında bulabilirsiniz.

13 Parça Anadolu Cam Servis Takımı

6 Adet Su Bardağı

6 Adet Meşrubat Bardağı

1 Adet Sürahi

OKU ➤  Starbucks, Kahve Tutkusunu Dekorasyona da Yansıttı

Tavsiye

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti

Zeytinyağından Sonra Sofralık Zeytin İhracatı da Artışa Geçti

Zeytinyağından sonra sofralık zeytin ihracatı da artışa geçti Zeytinyağının ihracat rekorları kırdığı 2017/18 sezonunda, Zeytin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir