Ana Sayfa » Haber Turu » Akel, Yeni Tost Makinesiyle Annelerin Hayatını Kolaylaştırıyor  

Akel, Yeni Tost Makinesiyle Annelerin Hayatını Kolaylaştırıyor  


Akel Elektrikli Ev Aletleri, yeni tost makinesiyle “Anneler Günü’nde anneme ne alsam”  telaşına son veriyor. Sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlamak isteyen annelerin hayatını kolaylaştıran Akel Tost Makinesi’nin üç farklı modeli bulunuyor.

Zamanının çoğunu mutfakta geçiren annelerin ihtiyaçlarını belirleyerek bu yönde ürünler geliştiren Akel Elektrikli Ev Aletleri, yeni tost makinesini satışa sundu. ToastAll, Toastinox ve ToastAna annelere yorulmadan sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi sımsıcak tostları hazırlama imkanı sağlıyor. Aynı anda dört adet tost yapabilen Akel ToastAll ve Toastinox Tost Makinelerinin, yiyecek kalınlığına göre ayarlanabilen ve 180 derece açılan üst gövdesi bulunuyor. Çift taraflı açılabilir, çıkarılabilir, kolayca temizlenebilir yapışmaz ısıtıcı plakalara sahip olan Akel Tost Makineleri’nin üç kademeli ısı ayar düğmesi de bulunuyor.

50 çeşit ürünü var

Annelerin hayatının büyük bir kısmının mutfakta geçtiğini söyleyen Akel Elektrikli Ev Aletleri Genel Müdür Yardımcısı Yaşar

Gümüşoluk, “Biz de başta davul fırın olmak üzere 50 çeşit ürünümüzle sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlamak için çabalayan annelerin hayatını kolaylaştırmak istiyoruz. Bu amaçla sürekli yeni ürünler geliştiriyoruz. En son tost makinemizi satışa sunduk. Sımsıcak tostların yanı sıra ızgara türü yiyeceklerin de hazırlanmasına imkan sağlayan yeni tost makinemizin büyük ilgi göreceğine inanıyoruz” dedi.

OKU ➤  Sıcak yaz günlerinde %100 gerçek meyveli Smoothie ile serinleyin

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet yumurta 100 gram fıstık ezmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir