Ana Sayfa » Haber Turu » Adaçayı, çiçek Ihlamur ve Yeşil Çay’ın en doğal hali demliğe geldi

Adaçayı, çiçek Ihlamur ve Yeşil Çay’ın en doğal hali demliğe geldi


Doğa Bitki Çayları, hiçbir işlem yapılmadan paketlenen çiçek Ihlamur, Adaçayı ve Yeşil Çay’dan oluşan “Sadece” serisi ile dökme bitki çayı kategorisinde çıtayı yükseltiyor. Bitki çayından vazgeçemeyenler için demlenirken kokusu tüm eve yayılan bu bitkiler ile lezzette yeni bir dönem başlayacak.

Yirmi beş yıldır tüketicilerine %100 doğal ürünlerle ulaşan Doğa Bitki Çayları bu alandaki uzmanlığıyla Türkiye’nin en saf ve güvenilir dökme bitki çayını demliklere taşıyor. “Sadece” serisi ile çiçek Ihlamur, Adaçayı ve Yeşil Çay en saf halleriyle paketleniyor ve doğallık isteyenlerin vazgeçilmezi oluyor.

Uzun süredir devam eden çalışmalar sonucunda dökme bitki çayı kategorisinde fark oluşturan Doğa, açıkta satılan ve güvenilir olmayan bitkiler yerine, laboratuvar analizleri yapılmış saf bitkileri en doğal halleriyle sunuyor.

“Sadece” serisinde Türkiye’de yetişen ıhlamurların en lezzetli ve şifalı kısmı olan çiçekleri yapraksız halde yer alırken, yine Türkiye’de toplanan adaçayları dallarıyla birlikte geliyor. Yeşil çay ise poşet çaylarda yer alan haline göre daha iri yapraklı formuyla tok bir tat veriyor.

Bu seri için Türkiye’nin en saygın sivil toplum kuruluşlarından Doğa Derneği ile işbirliği yapan Doğa Bitki Çayları, derneğin “Hedef: Sıfır Yok Oluş” çalışmaları kapsamında korumaya aldığı, Türkiye’de bulunan ve nesli tükenmekte olan Küçük Akbaba, Sürmeli Kızkuşu ve Dikkuyruk Ördeği türlerinin varoluş mücadelesine destek oluyor. Doğa tüketicileri alacakları her bir “Sadece” serisi ürünüyle nesli tükenmekte olan kuşların mücadelesine katkı sağlıyor olacak.

Doğa dökme bitki çayları, pencereli ambalajlarıyla da fark oluştururken %100 geri dönüşümlü yapısıyla da çevre duyarlılığını yansıtıyor.

1989 yılından beri sektörün önemli oyuncularından biri olan Doğa, tüm ürünleri TSE’nin ISO 22000 ve ISO 9001 2008 belgelerine uygun ve %100 doğal olarak hazırlanıyor.

OKU ➤  Papia Kadınları: Her Zaman En İyisine Layık

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı un 1 tatlı kaşığı tuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir