Ana Sayfa » Haber Turu » “2014 Avrupa Kalite Ödülü” Beypazarı Maden Suyu’nun

“2014 Avrupa Kalite Ödülü” Beypazarı Maden Suyu’nun

“2014 Avrupa Kalite Ödülü” Beypazarı Maden Suyu’nun
Puan ver


Lob’in Europe tarafından bu yıl yedincisi düzenlenen International Leaders Of Branding IntelligenceSummit Haziran 2014’te Saraybosna’da gerçekleşti.

DMW’nin (Avrupa Diplomatlar Birliği), desteğiyle gerçekleşen 7th International Leaders Of Branding Intelligence Summit’de Türk iş dünyasının önde gelen isimleri Balkan ülkelerindeki meslektaşlarıyla, pazar payını arttırabilmek, kalite ve inovasyon konusunda deneyimlerini paylaşmak üzere bir araya geldi. 2014 Avrupa Kalite Ödülü almaya hak kazanan en büyük şirketler arasında Beypazarı Maden Suyu da yer almayı başardı…

Dünyanın önde gelen işadamlarını bir araya getiren ve bu yıl 7.si düzenlenen Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi Lob’in Europe, Saray Bosna’da yoğun katılımla gerçekleşti.

Lob’in Europe tarafından girişimcilik ve inovasyona yönelik başarıları ilke edinerek sürdürülebilir rekabet avantajını elde eden kuruluşlara “2014 Avrupa Kalite Ödülü” takdim edildi. Törende BRC Food ve ISO 9001- 22000 belgeleri ile hizmet veren, saatte 300 bin şişe dolum kapasitesi ile Türkiye’deki en modern ve büyük maden suyu firması Beypazarı Maden Suyu 2014 Avrupa Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandı.

OKU ➤  ‘Yağlı Pişirme Kâğıdı’nda Domuz Yağı Olmadığı Kanıtlandı!

Tavsiye

Mini Kruvasan

Çay saatinizi renklendirecek tarifler

Çay saatinizi renklendirecek tariflerPuan ver Çay saatinizi renklendirecek tarifler Polat Renaissance Hotel Yeşilköy’ün Pasta Şefi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir