Ana Sayfa » Markalar » Ülker, lezzetli ürünleriyle bu bayram “kalp kalbeyiz” diyecek

Ülker, lezzetli ürünleriyle bu bayram “kalp kalbeyiz” diyecek

“Bu bayram ayrı da olsak, aynı duygularla yine kalp kalbeyiz” temalı iletişimiyle geleneksel bayram duygusuna vurgu yapacak olan Ülker, çikolata ve şekerlemede 52 çeşit ürünüyle hem tüm satış noktalarında hem de online alışveriş sitelerinde yerini aldı.

Kuşaklar boyunca bayramlarda mutlulukla ikram edilen ve tüketilen lezzetler sunan Ülker, Ramazan Bayramı için klasik ürünlerinin yanı sıra yeni ürünler de hazırladı. Türkiye’de kakao çekirdeğinden paketlemeye kadar entegre üretim sürecinin tamamına hâkim en büyük markası olan Ülker, modern teknolojiyi kullanarak üstün hijyen ve kalite standartlarında üretim yapıyor. Çikolata ve şekerlemede 52 çeşit hediyelik ve ikramlık ürününü tüm satış noktalarıyla birlikte online alışveriş sitelerinden de bayram özelinde hazırlanmış konseptlerle tüketicilere sunmak için çalışmalarını tamamladı. Tüketicilerin uzakta yaşayan ya da ziyaretlerine gidemedikleri sevdiklerine gönderebilmeleri için çikolata ve şekerleme hediyelik ürünlerine yönelik çalışmalar yapıldı.

Ülker Ece, Çikolatin ve Ülker Select raflarda…

Ülker Ece ve Ülker Çikolatin gibi bayramların vazgeçilmezleri ve klasikleri arasında yer alan ürünlerin yanı sıra, çikolatada bu yılın yeniliği, dışı sütlü ve beyaz, içi lezzetli fındık kremasıyla dolu, deniz kabuğu formunda çikolataları ve şık hediyelik kutusuyla “Ülker Select Çikolata” olacak.

İkonik çikolatalar mini boylarıyla tüketicilerle buluşuyor

Ülker’in sevilen atıştırmalık çikolata ürünleri “Caramio”, “Laviva”, “Metro” ve “Ülker Çikolatalı Gofret” ise bu bayram döneminde mini boylarıyla ilk defa tüketicilerle buluşacak. Şekerleme tarafında da klasikler arasına giren geleneksel Türk lokumundan esinlenerek ilk defa Ülker tarafından üretilen “Ülker Lokumcuk” ve geniş bir tüketicisi kitlesi bulunan “Ülker Toffe Damla Sakızlı”bu bayramın da sevilen lezzetlerinden olacak.

“Bu bayram ayrı da olsak aynı duygularla yine kalp kalbeyiz”

“Bu bayram ayrı da olsak, aynı duygularla yine kalp kalbeyiz” temalı iletişimiyle geleneksel bayram duygusuna vurgu yapacak olan Ülker, sosyal mesafeler olsa da birbirinden lezzetli hediyelik ve ikramlık ürünleriyle, şartlar ne olursa olsun gönüllerin bu sene de bir olacağı mesajını verecek.

#ulker#ramazanbayrami#ulkerece #ececikolata #lezzet #yenilik #cikolata#sekerleme #gelenek #ulkerlokumcuk#ulkerdamlasakızlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir