Ana Sayfa » Tarifler » Çorba Tarifleri » Anne Çorbası Tadında

Anne Çorbası Tadında

0690Leziz kahveleriyle kalpleri fetheden Caffè Nero, kendi tarzıyla yorumladığı çorbalarıyla da en az kahveleri kadar iddialı. Caffè Nero’nun fesleğenli domates ve yeşil mercimek çorbaları bu kışın favori çorbaları olacak “Milano’da değilseniz en iyi kahveci” unvanlı Caffè Nero, leziz kahve çeşitlerinin yanı sıra çorbalar konusunda da iddialı. Caffè Nero’nun iç ısıtan sıcacık çorba çeşitlerine eklediği fesleğenli domates ve yeşil mercimek, bu kışın favori çorbaları olacak.

Domates ve yeşil mercimek gibi alışıldık tatların, fesleğen ve benzeri sıradışı baharatlarla harmanlanarak bambaşka bir lezzet kazandığı çorbaların farkı gözden kaçmayacak.

Herbiri günlük hazırlanan yepyeni çorbalar içeriği, tadı ve dokusuyla ev çorbalarını aratmayacak. Sıcacık anne çorbasını özleyenler, bu kış soluğu Caffè Nero mağazalarında alacak.

Tavsiye

Pırasalı Tart

Tarif: Serap Yomra – Fotoğraf: Özgür Bakır (4-6 Kişilik) Malzemeler: Hamuru için: 250 gram un …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz