Ana Sayfa » Haber Turu » Mutfaktaki pizza ustası: 8 programlı Bosch multifonksiyonel fırın

Mutfaktaki pizza ustası: 8 programlı Bosch multifonksiyonel fırın


Üstün Bosch teknolojisinin 8 programlı HBN532E3T bağımsız multifonksiyonel fırını artık mutfakların pizza ustası oluyor. Fırının özel pizza programı sayesinde, üst taraf nemli tutulabilirken, pizza veya diğer hamurların tabanını mükemmel şekilde çıtır çıtır kızartıyor. A enerji sınıfından bile yüzde 20 daha fazla enerji tasarrufu sağlayarak hem doğaya hem de aile bütçesine önemli katkı sağlıyor.

“Yaşam için teknoloji” sloganıyla sadece bugünkü değil, gelecekteki yaşamımızı da iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri’nin 8 pişirme programlı HBN532E3T bağımsız multifonksiyonel fırını ile artık herkes bir pizza ustası! Pizza kademesi sayesinde adeta İtalyan bir ustanın elinden çıkmış dışı çıtır çıtır, lezzetli pizzalar kısa sürede servise hazır hale geliyor.

HBN532E3T bağımsız multifonksiyonel fırınının pizza programı üst tarafı nemli tutarken, pizza veya diğer hamurların tabanını mükemmel şekilde çıtır çıtır kızartıyor. Pizzaseverler için hazırlanmış bu program,  donmuş yiyecekler için de uygun ve çoğu zaman ön ısıtmaya gerek kalmıyor. Aynı program, kiş ve tartlarda da mükemmel sonuçlar veriyor.

Minimum enerji tüketimi, maksimum lezzet!

Büyük ve küçük yüzeyli ızgarası, çözme fonksiyonu, 3D sıcak hava dolaşımı ile her türlü yemeği tam kıvamında pişiren Bosch bağımsız multifonksiyonel fırın aynı zamanda, A enerji sınıfından bile yüzde 20 daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor.

Tavsiye

Zeytinyağı Biber Dolması

Yapım: İnci Bak – Fotoğraf: Hande Göksan (4 Kişilik) Malzemeler: 10-12 adet dolmalık biber 1 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir