Ana Sayfa » Haber Turu » Anavarza Bal’dan Doğal Bir Enerji Ve Vitamin Deposu

Anavarza Bal’dan Doğal Bir Enerji Ve Vitamin Deposu

Anavarza Bal’dan Doğal Bir Enerji Ve Vitamin Deposu
Puan ver


Krem bal, polen ve arı sütü karışımıyla elde edilen doğal bir enerji ve vitamin deposu olan Viva, sağlığına özen gösterenler için birebir.

Bal dendiğinde akla gelen süzme bal ve petek balın yanı sıra tam bir şifa kaynağı olan krem bal, arı sütü ve polen karışımı Anavarza Viva, hem sağlıklı hem de enerji deposu! Özellikle çocukların gelişiminde önemli olan arı sütü, polen ve krem bal üçlüsünün bir araya geldiği karışım Viva’nın büyümeyi hızlandırıcı, yorgunluğu giderici, kansızlığı önleyici ve metabolizmayı düzenleyici etkileri bulunuyor.

Türkiye’de ilk kez Anavarza Bal tarafından üretilen krem bal ile karıştırılan polen ve arı sütünden oluşan Viva, astım, damar sertliği, mide ve bağırsak hastalıkları, romatizma gibi rahatsızlıkların tedavisinde etkili olurken; cilt ve saç hastalıklarını iyileştirmede de fayda sağlıyor. 200 gr’lık kavanozlarda satışa sunulan Anavarza Viva tam bir gençlik iksiri.

Çeşitli kontrol ve analiz süreçleri sonucunda doğallığı test edilen Viva, Türkiye’nin seçkin marketlerinde satışa sunuluyor.

OKU ➤  Selva’dan Sağlıklı Yaşam Ürünleri

Tavsiye

Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek

Fıstık Ezmeli Kakaolu KekPuan ver Fıstık Ezmeli Kakaolu Kek (6 Kişilik)   Malzemeler: 3 adet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir