Ana Sayfa » Haber Turu » IKEA mutfaklarında fırsatlar sizi bekliyor

IKEA mutfaklarında fırsatlar sizi bekliyor

Puan ver


IKEA mağazalarında 1 Mart-2 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak “Mutfak Kampanyası” ile tasarım ve işlevsellik mutfaklara taşınıyor. 25 yıl garantili her zevke ve her bütçeye uygun, çeşit çeşit kullanışlı mutfak alternatifleri IKEA Aile Kart sahiplerine özel kaçırılmayacak fırsatlarla IKEA mağazalarında.

Evde geçirilen zamanın en verimli şekilde kullanılmasının kaçınılmaz olduğu günümüzde mutfakta hızlı olmaya yardımcı tasarımlar her geçen gün önemini artırıyor. Artık zaman çok değerli. Mutfaklarda hız kazandıran tasarımlar, mutfakta çok vakit geçirenlere de büyük kolaylıklar sağlıyor.

IKEA, MUTFAKLARDA TASARIMLA İŞLEVSELLİĞİ BÜTÜNLEŞTİRİYOR

Mutfaklarda dekorasyon kadar işlevsellik de artık çok önem arz ediyor. Mutfak tasarımında öncelikle mekanın her bir fonksiyonun tek tek değerlendirilmesi, mutfak mobilyası ve malzeme seçiminden önce mekanda ihtiyaçların belirlenerek alanın değerlendirilmesi oldukça önemli.  IKEA, mutfak ve ev dekorasyonu uzmanlığını hem mağazalarındaki hem de IKEA katalogundaki örnek yaşam alanlarıyla tüketicilerle paylaşarak, binlerce akıllı fikirle adeta herkesin kendi evinin içmimarı olması yönünde ilham veriyor. yenilenmiş görüntüsüne bakarak, istenilen kapak çeşidine karar vermek mümkün.

MUTFAKLARDA HER ŞEY IKEA SAKLAMA ÇÖZÜMLERİYLE YERLİ YERİNDE

Standart ölçülerin kullanılamayacağı kadar küçük mutfaklar da vardır. Böyle durumlarda eldeki alanı en doğru şekilde değerlendirebilmek için hangi akıllı çözümlerden yararlanılması gerektiği çok önemlidir. IKEA’nın sunduğu raflar, servis arabaları, kutular ve bölmelerle dolapların ve çekmecelerin içinde yer kazandıran düzenleme çözümleri, var olan kullanım alanınızı daha da derinleştirebilir ve günlük yaşamınızı kullanışlı hale getirebilir, dolaplarınızın yüksekliğini ve çekmecelerinizin genişliğini ve tezgah üzerlerini maksimum düzeyde kullanabilirsiniz.

Siz de IKEA Mutfak Kampanyası’ndan yararlanmak için en yakın IKEA Mağazası’na uğrayın, sunulan bu muhteşem fırsatları kaçırmayın.

OKU ➤  Muratbey, Dünya Sağlık Günü’nde peynirin önemine dikkat çekti

Tavsiye

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini

Parmesanlı Grissini5 (100%) 2 Oy Parmesanlı Grissini (2 Tepsi İçin)   Malzemeler: 3 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik izinsiz kopyalanamaz, başka mecralarda kullanılamaz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Gereği (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarıyı inceleyebilirsiniz