Ana Sayfa » Sağlık » Bağışıklık dostu, diyete yardımcı mucizevi ürün: Keçi Yoğurdu

Bağışıklık dostu, diyete yardımcı mucizevi ürün: Keçi Yoğurdu

Koronavirüs günlerinde hem bağışıklığınıza, hem genel sağlığınıza hem de diyetinize yardımcı olan yoğurt, artık daha da sağlıklı! Baltalı Gıda’nın yüzde 100 keçi sütünden ürettiği sağlığı eşsiz Baltalı Süzme Yoğurt, her gün protein (%16) ve kalsiyum (%28) ihtiyacınızın önemli bir kısmını karşılıyor.

Süzme yoğurt hakkında bildiğiniz her şeyi unutun!

160 gr’lık paketlerde küçük ama doyuruculuğu çok yüksek Baltalı Süzme Yoğurt’u her gün tüketerek hem sağlığınıza hem de koronavirüs günlerinde bağışıklığınıza yardımcı olabilirsiniz.

İster meyveyle ister balla!

Bu nefis ve besleyici lezzeti her yaşta; ister kahvaltıda ister ara öğün niyetine;  sade veya canınızın çektiği bir meyveyle; ya da biraz balla süsleyerek tatlı niyetine sağlığınızdan ödün vermeden tüketebilirsiniz.

Bebek ve çocuklara da güvenle yedirin

%100 keçi sütünün süzme yoğurt şekline bürünmüş yüksek protein ve kalsiyumlu hali olan Baltalı Süzme Yoğurt’u kolayca sindireceğinden emin olarak rahatlıkla bebeğinize de verebilirsiniz.  İleri yaşlarda da günde bir paket Baltalı Süzme Yoğurt, en lezzetli kalsiyum kaynağı olarak kemiklerinize de destek oluyor.

#koronavirüs #bağışıklık #keçisütü ##baltalısüzmeyoğurt #sağlıklıbeslenme #evdekaltürkiye #evdeyemekzevki

 

Tavsiye

Kakaolu Pankek

Prodüksiyon: İnci Bak – Fotoğraf: Saber Az (4 Kişilik) Malzemeler: Hamuru İçin: 1 su bardağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir